mire se erdhet ne

oasis hotel

Zbuloni ndjesinë e rehatisë së vërtetë

Parking falas

Ju mund të flini të qetë në hotelin tonë duke e ditur se makina juaj është e sigurt në parkingun tonë privat falas.

Bar & Restorant

Ne ofrojmë një eksperiencë në bar dhe restorant ku mund të hani darkë ose kafen tuaj energjike

Shazllon

Shijoni detin pranë dhomës tuaj. Plazhi është një shëtitje larg dhe pamjet janë të mahnitshme.

Rreth nesh

Kush jemi ne

Kjo pronë është 2 minuta më këmbë nga plazhi. Me një tarracë dhe pamje nga deti, Hotel Oasis ndodhet në Sarandë, në qarkun e Vlorës. Hoteli ndodhet 100 m nga deti, ndërsa plazhet më të afërta janë 300 m. Hoteli ndodhet 28 km nga qyteti i Korfuzit. Pushuesit mund të shijojnë gatimet e restorantit tonë.

Dhomat tona

Çdo dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe vjen me një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore. Disa dhoma kanë një zonë pritjeje ku mund të pushoni. Të gjitha dhomat janë të pajisura me një banjo private të pajisur me dush. Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni tualetin falas dhe një tharëse flokësh.

Çfarë thonë klientët tanë

Mund të flasim për hotelin tonë gjatë gjithë ditës, por
Mysafirët tanë do t'ju tregojnë përvojat e tyre.

Hotel shumë simpatik, i vendosur mirë në qendër të Sarandës, disa dyqane dhe restorante pranë. Dhomë e pastër dhe shumë e bollshme, me pamje direkt nga deti. Staf i kujdesshëm, gjithmonë i gatshëm dhe ndihmë në dispozicion. Recepsionistja flet frëngjisht (kjo ishte hera e parë që fliste gjuhën time gjatë gjithë qëndrimit).
Reda
FRANCE
Erdha me gruan time për ditëlindjen time. Holli i hotelit është vërtet i bukur. Kishim një suitë shumë komode me ballkon dhe pamje nga deti. Hotel Oasis është një hotel në pronësi familjare dhe të gjithë njerëzit janë jashtëzakonisht miqësorë. Unë do t'ua rekomandoj hotelin miqve të mi pa dyshim!
Yves
BULGARIA
Unë thjesht mund ta rekomandoj atë për të gjithë ata që vizitojnë Sarandën këtë verë. Çmime të arsyeshme, ushqim i shijshëm, peshk i shijshëm. Stafi është shumë i dobishëm dhe i vendosur për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja në çdo kohë. Dhomat ishin pastruar në mënyrë të përsosur dhe pamja nga ballkoni ynë ishte befasuese. Faleminderit Oasis!
Erald
ALBANIA

Një prezantim i shkurtër

Faqja kryesore e websitit tonë ka kaq shumë fotografi nga të cilat mund t'i hidhni një vështrim të vogël hotelit tonë. Mos ngurroni të shtypni butonin më poshtë për të shkuar në faqen tonë të plotë të galerisë për më shumë foto.

Kontakt

Nëse keni ndonjë pyetje për ne ose dëshironi të bëni një rezervim, ju lutemi klikoni butonin ose përdorni menunë tonë për të shkuar në faqen e kontaktit.